ZALETY MĘSKICH MARKOWYCH PERFUM

<a href=ZALETY MĘSKICH MARKOWYCH PERFUM">
ABC Mody Męskiej
Potrzebujesz ok. 4 min. aby przeczytać ten wpis

Każdy mężczyzna lubi dobrze wyglądać i ładnie pachnieć. Te dwa czynniki sprawiają, że kobiety zwracają uwagę na zadbanych i wypielęgnowanych panów. Decydując się na nowy zapach, warto zainwestować w droższe marki, oferujące produkty z wyższej półki cenowej. Kosmetyki te są bardzo wydajne i trwałe, a ich zapachy ciężkie do podrobienia. Jakie zalety mają perfumy znanych marek?

Długotrwały zapach

Perfumy znanych marek, takich jak Lacoste, Gucci i Prada są wykonane z najwyższej jakości odpowiednio dobranych składników. Powoduje to, że zapach utrzymuje się na skórze znacznie dłużej. Tańsze zamienniki są bardzo ulotne. Słaba jakość kosmetyków wpływa na ich mniejszą wydajność. Spryskując się perfumami popularnych firm, wystarczy jedno psiknięcie, by zapach był wyczuwalny przez cały dzień. Przy tanich kosmetykach, należy użyć bardzo dużej ilości produktu, by zyskać pożądany efekt lub powtarzać czynność kilkukrotnie w ciągu dnia. Zapachy wyższej jakości starczają więc na dużo dłuższy czas.

Kuszenie zapachem

Kobiety znają perfumy popularnych marek, również w tych męskich wersjach. Idąc ulicą, panie są w stanie rozpoznać, jakiego zapachu użył mężczyzna przechodzący obok. Używając więc produktów premium, panowie mogą liczyć na powodzenie wśród płci przeciwnej, która wyczulona jest na tego typu kosmetyki. Osoby dbające o siebie oraz pięknie pachnące są lepiej odbierane przez otoczenie. Nawet najbardziej atrakcyjny wizualnie, ale niezadbany mężczyzna, nie będzie rozchwytywane przez kobiety, które chcą dbającego o siebie dżentelmena. Idąc więc na imprezę lub do galerii handlowej, dobrze jest otoczyć się przyjemnym, typowo męskim zapachem, który zwróci na siebie uwagę osób przechodzących w okolicy.

Luksus z wyższej półki

Lacoste, Gucci czy Prada każdemu od zawsze kojarzą się z luksusem. Dawniej na te marki stać było tylko nieliczne, wysoko postawione osoby. Dziś jest już trochę inaczej, ponieważ nasze społeczeństwo bogaci się. Przekonanie jednak zostało. Cały czas staramy się dążyć do osiągnięcia sukcesu oraz niezależności finansowej. Mężczyźni pachnący zapachami znanych marek są więc odbierani jako osoby sukcesu, które osiągnęły już coś w swoim życiu. W relacjach partnerskich są dzięki temu odbierani jako idealni kandydaci na partnerów, w biznesowych natomiast – jako idealny materiał na wspólnika. Psikając się wyraźnymi perfumami można liczyć na większe powodzenie i rozwój kariery.

Zapachy gwiazd

Osoby marzące o życiu przypominającym bajkę, mogą dzięki odpowiednim perfumom poczuć się jak gwiazdy. Osoby z show biznesu, które reklamują dane produkty są kojarzone z daną marką. Dzięki temu, mężczyźni, którzy posiadają dany zapach mogą się z nimi utożsamiać. Wiele panów lubi porównywać się z innymi, dlatego kupując nowe perfumy, czasem nawet nieświadomie, mogą skojarzyć je z kimś znanym i podjąć decyzję o ich zakupie.

Wyjątkowy wygląd flakoników

Są osoby, które kolekcjonują najróżniejsze rodzaje perfum. Często nie liczy się dla nich sam zapach, a flakonik, do którego został on przelany. Znane marki dokładają wszelkich starań, by opakowanie produktu kusiło wzrokiem. W znacznym stopniu przyczynia się to do zwiększenia sprzedaży. Każdy mężczyzna lubi przecież przedmioty, które pięknie się prezentują i można się nimi chwalić przed znajomymi.

Decydując się na nowe perfumy, można wyobrazić sobie swoją prywatną kolekcję, która ustawiona w widocznym miejscu, będzie zwracała na siebie uwagę. Męskie zapachy przelewane są do flakoników kształtem przypominających np. puchar zdobyty podczas ważnych zawodów, piersiówkę czy luksusowy samochód. Atrakcyjne wizualnie są również opakowania z dużym logotypem marki lub symbolem kojarzącym się właśnie z tą firmą.

Okazyjne ceny

Markowe perfumy często pojawiają się na wyprzedażach i promocjach. W ten sposób można nabyć piękne perfumy za niską, okazyjną cenę. W takiej sytuacji warto więc dołożyć kilka złoty i kupić luksusowy zapach, który będzie utrzymywał się na skórze dłużej, niż wybrać ten tańszy, mniej wydajny.

Męskie perfumy, szczególnie te znanych marek, takich jak Lacoste, Gucci czy Prada są bardzo popularne zarówno u panów jak i pań, które uwielbiają piękne zapachy, kojarzące się z przyjemnością i luksusem.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*