Trzy nowości książkowe, które warto przeczytać

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Długie, grudniowe wieczory to świetny moment na dobra literaturę. Premier książkowych w ostatnich tygodniach nie brakuje, dlatego wybraliśmy 3, na które koniecznie powinniście zwrócić uwagę!

Remigiusz Mróz “W cieniu prawa”

Obowiązkowa pozycja dla każdego fana polskich kryminałów. Tym razem jeden z najpopularniejszych pisarzy w Polsce przenosi fabułę powieści do Galicji w 1909 roku. Na bogatym dworze dochodzi do zabójstwa dziedzica rodu, a pierwszym podejrzanym staje się nowo zatrudniony Polak. Bohater będzie musiał udowodnić swoją niewinności i zmierzyć się ze stereotypem narodowym by uniknąć obowiązującej w zaborze austriackim kary śmierci.

Salbert i Corso “Rahim. Ludzie z tylnego siedzenia”

Rahim to współzałożyciel legendarnego zespołu “Paktofonika”, a wydana książka to historia jego życia i hip-hopowej kariery. Wydawnictwo zapowiada, że opowieść o rapującym chłopaku ze Śląska to nie tylko tradycyjna biografia, lecz historia pełna szczerości, miłości, wzruszeń, przyjaźni i spełnianiu marzeń.

“Cyberpunk 2077: oficjalny kompletny poradnik”

Minęły dwa dni od kiedy na rynku pojawiła się najnowsza gra studia CD PROJEKT RED, a na rynku jest już dostępna książka opisująca mechanikę Cyberpunk 2077. W poradniku stworzonym we współpracy ze studiem można znaleźć nieobowiązkowe opisy przejścia, kroniki kryminalne, specjalny atlas Night City czy schematy pokazujące kolejność odblokowywania misji.

Fot. Karolina Grabowska/Pexels

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*